lis 2014

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy poniższą informację,

Szanowni Państwo,

Chciałabym wiedzieć które sołectwa są zainteresowane udziałem w warsztatach z dekoracji pierników.

Jeżeli będzie zainteresowanych co najmniej 10 sołectw, to takie warsztaty zorganizujemy we współpracy z piekarnią Gądkowice na początku grudnia 2014, najprawdopodobniej w świetlicy w Miłosławicach (gmina Milicz), które nie mogą się doczekać, żeby gościć Państwa u siebie.

Warsztaty trwałyby ok. 2 godziny (ok. 17.00 - 19.00), Piekarnia przywiezie wcześniej upieczone pierniki; Państwo również będą mogli przywieźć własne.

Proszę o informacje nt. zainteresowania do jutra 20 listopada.

Marta Kamińska

Sekretarz Zarządu

Specjalista ds. promocji i informacji Stowarzyszenie "PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy"

W przypadku ewentualnego zainteresowania proszę o informację pod adresem: rozwojiedukacja@wp.pl lub na portalu Facebook- Dariusz Piechowiak