lis 2014

Stowarzyszenie "Rozwój i Edukacja" sołectwa Janków Przygodzki realizuje od kilku miesięcy projekt "Przez życie z prostymi plecami i głową do góry" dofinansowany w ramach otwartego konkursu ofert Gminy Przygodzice.

W poniedziałek Panie, które uczęszczające na zajęcia z fizjoterapeutą odbywające się w ramach projektu, wyjechały na basen do Kalisza. 20 osobowa grupa Pań wzięła tam udział w zajęciach Aquaaerobiku.

Zajęcia z fizjoterapeutą odbywają się w sali Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim w każda środę o godzinie 19:00. Obecnie projekt dobiega już końca, ale Panie mają nadzieję, że uda się naszemu Stowarzyszeniu zorganizować podobne zajęcia w przyszłym roku.

Dofinansowanie wyniosło prawie 3700 złotych. Otwarte konkursy ofert Gminy Przygodzice organizowane są co roku w zakresie m.in. organizacji działań sportowych i kulturalnych. Gmina przekazuje co roku na takie konkursy ok. 200 000 złotych.

Właśnie dziś ogłoszono kolejne konkursy:
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu

3,743,656 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis