lis 2014

We wtorek 2 grudnia, w Miłosławicach (gmina Milicz) odbędą się warsztaty z dekorowania pierników na które zaproszenie otrzymało również nasze sołectwo. Osoby chętne na wyjazd proszone są o zgłoszenia do 28 listopada (piątek).

Warsztaty odbędą się w godzinach 17:00-19:00, więc wyjazd planuje się ok. 16:00. Wyjazd organizuje sołectwo Janków Przygodzki, więc uczestnicy nie poniosą kosztów przejazdu. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez adres e-mail: rozwojiedukacja@wp.pl, lub u p. Dariusza Piechowiaka - kom. 604 965 871 lub na portalu Facebook.

Treść zaproszenia:

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z dekorowania pierników, które odbędą się 2 grudnia (wtorek za tydzień) w godz. 17.00- 19.00 na świetlicy wiejskiej w Miłosławicach (gmina Milicz, przy trasie Milicz- Sułów).

Proszę o zgłaszanie po max. 3 osoby z sołectwa, gdzie trzecia osoba jest rezerwowa. Sołectwa Przygodziczki, Łazy, Pierstnica, Miłosławice, Dziadkowo, Janków Przygodzki mogą zgłosić większą ilość osób, ponieważ wcześniej na moją prośbę deklarowały chęć udziału w warsztatach.

Chętne sołectwa proszę o wysłanie mailem wypełnionego zgłoszenia (w załączeniu) nie później niż do 30 listopada. Ilość miejsc ograniczona, zastrzegamy sobie decyzję o ostatecznym składzie grupy na warsztaty (w przypadku ilości zgłoszeń przekraczającej ilość miejsc).

Udział jest bezpłatny, zapewniamy pierniki, można też przywieźć własne. Zachęcamy do przywiezienia ze sobą drobnego poczęstunku dla uczestników. Dojazd we własnym zakresie.

Marta Kamińska

Sekretarz Zarządu

Specjalista ds. promocji i informacji

Stowarzyszenie "PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy"