paź 2009

W ?rod? podczas uroczystej kolacji przygotowanej przez pracownice Zespo?u Szkó?, prócz go?ci z zagranicy wiele zaproszonych go?ci mog?o ogl?da? prezentacje poszczególnych krajów.

Niestety ja dogl?da?em odwiedzaj?cych Klub, a poza tym nikt mnie tam nie zaprosi?. Ciekaw? relacj? przygotowali jednak administratorzy strony internetowej Gminy Przygodzice: www.przygodzice.pl Panowie P.Sz. i E.R.

Za to wczoraj odwiedzi?a mnie mi?a delegacja, któr? stanowi?a cz??? z zagranicznych go?ci wraz z t?umaczem czyli
p. Ann? Smó?k?. Bardzo zainteresowali si? nasz? dzia?alno?ci?- pytali do której godziny tutaj siedzimy, kiedy powiedzia?em ?e do 21, a czasem nawet d?u?ej i zale?y to od m?odzie?y- go?cie si? zdziwili i pytali czy mi si? podoba praca w klubie- naturalnie odpowiedzia?em, ?e oczywi?cie.
Najmilsze wra?enie sprawi? Pan Roman Kuttner, nauczyciel angielskiego ze S?owacji, który pomimo ?e na pocz?tku zacz??em mówi? po angielsku, mówi? po S?owacku i mogli?my zrozumie? wszystko co mówi?. ?wiadczy to o tym jak bliskimi jeste?my sobie narodami- mówi? : My se dogadamy, my se dogadamy... Ca?kiem wi?c mo?liwe, ?e zw?aszcza ze szko?? s?owack? wspó?praca nie sko?czy si? na projekcie Comenius.

3,719,524 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis