lip 2015

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek odbędą się w tym roku w Jankowie Przygodzkim!

Impreza w której weźmie udział 16 najlepszych par dziewcząt z całej Polski odbędzie sie już 15 i 16 lipca, a więc w najbliższą środę i czwartek na boiskach przy Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim.

Zapraszamy kibiców tym bardziej, że jedną z par walczących o tytuł będą Kamila Płaczek i Agnieszka Adamek z Jankowa Przygodzkiego.

W roku 2013 dziewczyny zdobyły już Mistrzostwo Polski, ale w kategorii kadetek. Życzymy powodzenia dziewczynom w walce o tytuł w kolejnej kategorii wiekowej!

Podopieczne Albina Bednarczyka i GLKS "Barycz" w ubiegłym tygodniu w Niechorzu wywalczyło sobie awans do tej imprezy.

Więcej informacji na ten temat: www.wzps.poznan.pl

Wydarzenie na Facebook'u i bieżące informacje

3,743,604 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis