lis 2015

Uczennice i absolwentki Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim pod opieką Jolanty Marszał od kilkunastu tygodni pracowały pilnie przygotowując nowe układy taneczne.

Kilka tygodni temu wszystko stało się jasne - nasze dziewczęta zostały cheerleaderkami i dopingują drużynę koszykarzy BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, którzy grają od tego sezonu w Ekstraklasie (Tauron Basket Liga)

Niestety by je zobaczyć w akcji na żywo- trzeba udać się do Kalisza, ponieważ to tam w hali Arena- drużyna Stali rozgrywa swoje mecze do czasu rozbudowy hali przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie.

W ostatnim meczu BM Slam Stal wygrała z drużyną Turów Zgorzelec 95:92 - jesteśmy przekonani, że pomógł w tym doping naszych dziewcząt.

Więcej zdjęć z meczu można zobaczyć na:
stronie internetowej Klubu Sportowego BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - www.bmslamstal.pl

3,743,606 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis