lis 2015

Sołectwo Janków Przygodzki zostało nagrodzone II miejscem w konkursie organizowanym przez Gminę Przygodzice.

Konkurs polegał na tym, że sołectwa które zgłosiły się do konkursu musiały opisać zrealizowane przez siebie w okresie od kwietnia do września inicjatywy.

Nasze sołectwo opisało kilkanaście inicjatyw - takich jak realizowane przez Stowarzyszenie projekty- Zajęcia z fizjoterapeutą dla dorosłych i przedszkolaków czy Warszaty Krawieckie, Działalność seksji piłkarskich i siatkarskich oraz Oglądanie meczy pod wiatą zorganizowane przez GLKS Barycz, Dożynki Sołeckie i wiele innych.

Pełne wyniki:
1. Ludwików 2000 zł
2. ex aequo: Janków Przygodzki, Przygodzice i Topola Wielka po 1500 zł
3. Przygodziczki 1000 zł
wyróżnienia: Czarnylas, Hetmanów, Chynowa, Topola-Osiedle po 500 zł

Nagrodami jest możliwośc przeznaczenia wymienionych wyżej środków finanowych na dowolny zakup.

Sołectwo Ludwików od tego roku ma nowego sołtysa- jest nim Iwona Król. Co ciekawe córka Pani Iwony - Jagoda tańczy od kilku miesięcy w naszym Zespole Tańca Ludowego "Kosynierzy"!

Strona internetowa sołectwa Ludwików: www.solectwoludwikow.pl

W imieniu sołtysa Wiesława Witka bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy przyczynili się do realizacji działań aktywizujących nasze sołectwo oraz tym którzy w organizowanych działaniach brali udział. DZIĘKUJEMY ;)

Nagrodę dla naszego sołectwa odebrał sołtys Wiesław Witek:

3,743,594 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis