lis 2015

Siatkarki Baryczy w sobotni wieczór w hali w Wysocku Małym siatkarki Baryczy Janków Przygodzki pokonały 3:0 drużynę SPS Słupca.

Pojedynek był bardzo zacięty i dziewczyny w każdym secie po kilku stratach musiały gonić rywalki. Jednak w kazdym z setów końcówka należała już do naszych dziewcząt, które momentami wygrywały nawet 10 punktami.

Gratulacje udanego występu. Barycz zajmuje 2. miejsce w lidze. Ustęuje jedynie druzynie LIS Tuliszków, a wyprzedza drużyny ze Słupcy, Kalisza, Konina i Pleszewa.
Poniżej wyniki i tabela - nasze dziewczyny grają w grupie B.

3,743,604 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis