sty 2016

Dziś w Wysocku Małym odbył się kolejny mecz III ligi siatkarek w którym Barycz Janków Przygodzki zmierzyła się z drużyną Amber Kalisz.

Mecz był bardzo zacięty, a drużyny doprowadziły do tiebreaka, w którym lepsze okazały się nasze dziewczyny.

Barycz Janków Przygodzki - Amber Kalisz 3:2 (20:25, 25:15, 25:27, 25:11, 15:8)

Obydwie drużyny stawiały zacięty opór, a widzowie na trybunach w niektórych momentach żałowali, że nie można skorzystać z weryfikacji decyzji sędziego w postaci tzw. "chalenge'a".
Młodzi kibice dziewcząt Baryczy wyposażeni w głośny bęben, wspierani oklaskami pozostałych widzów, pomogli zapewne naszym dziewczętom odnieść kolejne ligowe zwycięstwo.

Kolejny mecz dopiero 13 lutego, ale będzie to mecz na szczycie, ponieważ drużyna Baryczy zajmująca obecnie 2. miejsce w tabeli, zmierzy się na własnym boisku z liderem - LIS Tuliszków (miasteczko liczące 3500 mieszkańców - lokalizacja). Co ciekawe- nasze dziewczyny tracą do lidera 3 punkty, a z listopadowego meczu w Tuliszkowie, Barycz przywiozła zwycięstwo 3:2.

Życzymy powodzenia w kolejnych meczach, które przybliżać będą podopieczne Albina Bednarczyka do walki o awans do II ligi!

3,743,495 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis