mar 2016

W poniedziałek 29 lutego przedstawiciele naszego Stowarzyszenia i Zespołu Tańca Ludowego "Kosynierzy" uczestniczyli w podsumowaniu projektów ramach programu Działaj Lokalnie - realizowaliśmy w tym roku warsztaty krawieckie w ramach których powstały m.in. spódnice dla członkiń ZTL "Kosynierzy" oraz maskotki.

Pomysłodawcą projektu był Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy", a jego autorami Angelika Biegańska i Dariusz Piechowiak.
Prezentacji naszego projektu dokonaliśmy w czasie wywiadu z prowadzącym galę. Widzowie mogli równiez zobaczyć film promocyjny Zespołu, w którym użyto spódnic uszytych w ramach projektu.

W naszej gminie projekt w ramach programu Działaj Lokalnie realizowało również Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Dębnica, które wydało publikację pn. "Dębnica na starej fotografii".

Wszystkie projekty dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” - do projektów dokładają się wszystkie gminy zrzerzone w Lokalnej Grupie Działania.

Błażej z Jagodą zaprezentowali jak spódnice sprawdzają sie w tańcu.

Spotkanie odbyło się w Miliczu w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym - pięknym nowoczesnym obiekcie. Grantodawcą było Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" z Milicza- Ośrodek Działaj Lokalnie.

Za użyczenie fotografii dziekujemy stronie internetowej www.dlawas.milicka.pl

3,743,594 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis