mar 2016

8 marca w sali wiejskiej w Jankowie Przygodzkim odbył się Dzień Kobiet zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. Bawiły się na nim nie tylko jego członkinie.

Atmosferę święta można poczuć podziwiając GALERIĘ ZDJĘĆ

Na spotkaniu obecni byli członkowie Rady Sołeckiej z sołtysem Wiesławem Witkiem i Radny Krystian Piasecki, którzy obsypali Panie kwiatami. Niespodziankę sprawił również członek KGW Damian Kędzia, który każdej z Pań wręczył tulipana i czekoladę.

Uroczystość uświetnił zespół Młode Wilki, składający się z młodych chłopaków z Jankowa Przygodzkiego, którzy przygotowali układ taneczny na wesoło czym świetnie udało Im sie rozluźnić atmosferę Święta Kobiet- chłopacy występują incognito, więc na fotorelacji nie widać ich występu.

3,743,594 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis