mar 2016

Uwaga! Drodzy mieszkańcy, w ostatnich tygodniach kontaktują się z mieszkańcami konsultanci firmy Energa Obrót. Firma ta obsługuje nasz teren i większość z nas na codzień od tej firmy otrzymuje rachunki za prąd.

W ostatnim czasie konsultancji tej firmy oferują podpisanie umowy na 3 lata z gwarancją niezmiennej ceny. Niestety nie informują nas o tym, że wiąże sie to z comiesięczną opłatą handlową w wysokości ok. 17 złotych!

Radzimy nie godzić się na zmianę warunków umowy, a w razie otrzymania telefonu i wyrażenia zgody informujemy, że każdy z nas ma możliwość odstąpienia od takiej umowy w ciągu 14 dni od dnia jej zawarcia.

W piśmie dotyczącym odstąpienia od umowy nie musimy zawierać żadnych powodów odstąpienia od niej.
Przykładowa treść pisma:

Jan Kowalski
ul. Długa 123
63-421 Janków Przygodzki

Energa-Obrót SA
Al. Grunwaldzka 472

Nr klienta: (na fakturze)

W związku z otrzymanym w dniu 15 lutego 2016r. potwierdzeniem zawarcia umowy kompleksowej o numerze: (na fakturze lub zawartej umowie), odstępuję od umowy z dniem dzisiejszym. Proszę, aby aktywne pozostały poprzednie ustalenia umowy zawartej dla PPE nr (na fakturze).

Własnoręczny podpis

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: rozwojiedukacja@wp.pl - członkowie naszego Stowarzyszenia również odbierali telefony z informacją o możliwości zawarcia ww. umów.

3,743,489 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis