sty 2010

Przez wiele ?wi?tecznych dni nasza strona dla niektórych mog?a by? niedost?pna- dla mnie nie by?a ;) Za wszystkie k?opoty przepraszam, tym bardziej ?e Stowarzyszenie nie mog?o z?o?y? nikomu za jej po?rednictwem ?ycze?... zatem nadrabiaj?c zaleg?o?ci:
W roku 2010 ?yczymy odwiedzaj?cym stron? zadowolenia z tre?ci znalezionych w sieci oraz by pozosta? Wam równie? czas na ?ycie "w realu".

Jednocze?nie przypominamy o spotkaniu noworocznym seniorów naszego so?ectwa na które zaprasza Rada So?ecka w niedziel? 10 stycznia o godz. 14:00.

3,700,784 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis