sty 2010

29 grudnia odby?o si? spotkanie op?atkowe zorganizowane przez Stowarzyszenie "Rozwój i Edukacja". Uczestniczyli w nim cz?onkowie Stowarzyszenia, przedstawiciele wszystkich organizacji dzia?aj?cych na terenie Jankowa, a tak?e dyrektor Zespo?u Szkó? p. Barbara Szymanowska, dyrektor przedszkola p.Jolanta Kardas, partnerzy Stowarzyszenia oraz ksi?dz proboszcz Eugeniusz Meksa, który na pocz?tek z?o?y? wszystkim ?yczenia oraz pob?ogos?awi? posi?ek, który go?cie potem spo?ywali. Zanim to jednak nast?pi?o ?yczenia z?o?yli tak?e radni a prezes Stowarzyszenia Jan Surma zaj?? g?os podsumowuj?c krótko tegoroczne dzia?ania i przedstawiaj?c plan na rok 2010, nast?pnie rozda? go?ciom op?atki i ka?dy na wzajem móg? ju? teraz osobi?cie sk?ada? sobie ?yczenia.

Spotkanie mia?o na celu podsumowanie tegorocznej cz??ci projektu "Jankowiskie Krajobrazy" realizowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich finansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Spo?ecznej.

Krótka fotorelacja z tego spotkania znajduje si? TUTAJ.

3,700,542 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis