gru 2016

W niedzielę 11 grudnia w Jankowie Przygodzkim odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe. Na sali wiejskiej w Jankowie Przygodzkim zgromadziło sie ponad 200 mieszkańców - seniorów i członkó organizacji społecznych działających w sołectwie.

W dniu 11 grudnia 2016r. Samorząd Mieszkańców sołectwa Janków Przygodzki zaprosił seniorów oraz członków organizacji działających w sołectwie na doroczne spotkanie opłatkowe. Spotkanie uświetniło przedstawienie jasełkowe w którym zaprezentowały się dzieci oraz ich rodzice. Przedstawieniu towarzyszyły kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru św. Józefa działającego przy miejscowym kościele parafialnym pod kierownictwem Jadwigi Smok. W spotkaniu uczestniczyło ok. 200 seniorów, a życzenia składali Im m.in. senator Łukasz Mikołajczyk, Wicestarosta Ostrowski Roman Pacholczyk, Wójt Gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak (przedstawiciel posła Tomasza Ławniczaka) oraz miejscowi gospodarze- sołtys Wiesław Witek i radny Krystian Piasecki. Wszyscy mieli okazję spróbować karpia z miejscowego Gospodarstwa Rybackiego i innych przysmaków przygotowanych na tą okazję. O opiekę artystyczną nad przygotowanymi jasełkami i wystrojem sceny pracownicy Publicznego Przedszkola „Bajka” z Jankowa Przygodzkiego.

Nagranie całego występu najmłodszych w towarzystwie chóru św. Józefa przygotował Józef Kalina:

3,719,642 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis