mar 2017

W dnia 25-26 marca rozgrywany był w Zambrowie (woj.podlaskie!) Ogólnopolski Festiwal Mini Siatkówki Dziewcząt.

Wzięła w nim udział drużyna Albina Bednarczyka w składzie Małgorzata Mucha, Dominika Rataj i zaprzyjaźniona koleżanka Patrycja z Turku.

Dziewczęta wygrały w kategorii "trójek" zostawiając w tyle 20 drużyn z całej Polski! M.in. drużyny z Warszawy czy Zawiercia (aktualne mistrzynie Polski).

Ponadto Dominika Rataj została najlepszą zawodniczką w kategorii trójek, a to wszystko w dniu Jej 12. urodzin. Wszystkiego Najlepszego!

Zdjęcia pochodzą z profilu Facebook p. Albina Bednarczyka

Gratulacje dla dziewcząt i życzymy kolejnych sukcesów!!!

3,724,046 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis