sty 2010

Dzi?ki Panu dyrektorowi Albinowi Bednarczykowi, który w?asnor?cznie zrzuci? ?nieg z dachu klubu ju? od poniedzia?ku klub b?dzie na nowo otwarty. Niestety z lekko brudnym sufitem (pami?tacie pewnie co rodzice mówili jak byli?cie mali, ?e woda ze stopionego ?niegu nie jest czysta, dlatego nie powinno sie je?? ?niegu i dlatego te? mamy lekko przybrudzony sufit).
Musimy jednak poczeka? do ko?ca tygodnia aby sufit wysech? i nie by?o zagro?enia spi?cia instalacji elektrycznej, ale zanosi si? na to, ?e takowego nie b?dzie.

3,723,869 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis