• Witaj na stronie stowarzyszenia Rozwój i Edukacja sołectwa Janków Przygodzki
Dni i godziny otwarcia kafejki:

Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
03
paź 2017

Tym razem to OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA w Jankowie Przygodzkim staje w szranki rywalizacji na najlepszy projekt społeczny w regionie organizowany przez sklepy TESCO.

Stowarzyszenie "Rozwój i Edukacja" sołectwa Janków Przygodzki właśnie zakończyło realizację projektu dofinansowanego właśnie w ramach tej samej akcji.

Na projekt pn. "PIERWSZA POMOC TO JEST MOC" głosować możemy żetonami, które otrzymamy przy kasie w sklepach TESCO do 31 października.

Na projekt naszej OSP możemy głosować w marketach TESCO:
Ostrów Wielkopolski, ul. Ks. Cz. Majorka 2 oraz ul. Kaliska 120 (GALERIA OSTROVIA)
Odolanów, ul. Krotoszyńska
Pleszew, ul. SienkiewiczaPoprośmy przy kasie o żeton- obok kas znajdują się urny, gdzie głosujemy na projekt OSP Janków Przygodzki oraz dwa inne projekty - jeden z Ostrowa Wielkopolskiego i drugi z Pleszewa.

Projekt pn. PIERWSZA POMOC TO JEST MOC przygotowany został jako kontynuacja dotychczasowych działań szkoleniowych naszej OSP - za otrzymany grant OSP kupi fantoma dziecka i niemowlaka, które umożliwi m.in. specjalne szkolenia m.in. dla matek i nauczycieli

  • Dodał admin | Drukuj

  • Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites
    Facebook - Lubię To:


    1,646,510 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2018 by kRis
    Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.