• Witaj na stronie stowarzyszenia Rozwój i Edukacja sołectwa Janków Przygodzki
Dni i godziny otwarcia kafejki:

Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
25
paź 2017

Od 1 października 2017r. w placówkach przedszkolnych Gminy Przygodzice realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” projekt:

Poprawa jakości nauczania języka angielskiego w przedszkolach Gminy PrzygodziceW czasie trwania projektu 9 osobowa grupa nauczycieli przedszkoli z Gminy Przygodzice będzie miała możliwość odbycia stażu w prestiżowej placówce nauki języka angielskiego na terenie Wielkiej Brytanii. Podczas 6 dniowego stażu nauczyciele będą uczestniczyli w 48 godzinnym kursie z zakresu nauczania metodyki języka angielskiego, który ma zapewnić przełamanie bariery językowej oraz rozwinąć umiejętności komunikacyjne na lekcji języka angielskiego.

Program zajęć jest zgodny z zapotrzebowaniem zawodowym uczestników w zakresie poprawy ich kompetencji zawodowych i językowych , która jest konieczna z uwagi na obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli wychowania przedszkolnego w zakresie nauczania języka angielskiego, poznanie metod i form stosowanych w nauczaniu języka i przełożenie ich na nasze podwórko, wymiana doświadczeń, możliwość poznania tamtejszych placówek oświatowych, nauczycieli ich sposobu uczenia dzieci.
Udział w projekcie wzbogaci wiadomości i umiejętności , doświadczenia i warsztat pracy nauczycieli.

Jest to spore wydarzenie, ponieważ dotąd taki projekt w placówkach przedszkolnych nie był jeszcze realizowany. Tym bardziej jesteśmy dumni, że pomysł wyszedł z Publicznego Przedszkola ”Bajka” w Jankowie Przygodzkim.


  • Dodał admin | Drukuj

  • Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites
    Facebook - Lubię To:


    1,726,498 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2018 by kRis
    Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.