lis 2017

Udało się dopiąć wszystkie szczegóły i możemy poinformować, że nasze sołectwo wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Jankowie Przygodzkim rusza z akcją “Będzie bezpieczniej - czujka w każdym domu”.

Akcja skierowana jest do mieszkańców sołectwa Janków Przygodzki (Janków Przygodzki, Trzcieliny, Przygodzice - Pardalin, Osiedle Lawendowe, ul. Leśna, ul. Wrzosowa), a jej celem jest zwiększenie świadomości i bezpieczeństwa przeciwpożarowego mieszkańców.

Akcja obejmuje szkolenia i spotkania dotyczące ochrony przeciwpożarowej oraz bezpłatne przekazanie 300 szt. czujek tlenku węgla (czadu) model Kidde 7CO oraz 100 szt. czujek dymu model Kidde I9040EU.

Akcję organizuje i korfynuje miejscowa jednostka OSP przy współpracy z naszymi partnerami (finansowymi, technicznymi i merytorycznymi): Gaz-System S.A., Sołectwo Janków Przygodzki, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, Aisko Sp. J., Kidde Safety.

Do pobrania => Plakat i regulamin akcji

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62-738-21-01 (Sołtys Wiesław Witek) lub 733-351-682 (OSP Janków Przygodzki).

3,700,756 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis