• Witaj na stronie stowarzyszenia Rozwój i Edukacja sołectwa Janków Przygodzki
Dni i godziny otwarcia kafejki:

Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
21
lis 2017

Zapraszamy nie tylko mieszkańców Jankowa Przygodzkiego na spotkanie na którym będzie można dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie przeciwpożarowym w naszych domach oraz wygrać dodatkowe czujki w konkursie organizowanym przez OSP.

Już w najbliższą środę 22 listopada o godz. 18:00, kolejne ze spotkań „Będzie bezpieczniej, czujka w każdym domu” na którym mieszkańcy sołectwa Janków Przygodzki będą mogli odebrać bezpłatne czujniki czadu lub dymu. Tym razem, zaproszono do współpracy w pokazie przedstawiciela firmy Kidde – producenta czujek, które zostaną rozdane.

Do pobrania => Plakat i regulamin akcjiNa zakończenie, NIE tylko dla mieszkańców Jankowa, możliwość wygrania dodatkowych czujek w naszym interaktywnym konkursie – zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także tych którzy już uczestniczyli w pierwszym spotkaniu.

Konkurs będzie też pierwszą oficjalną eliminacją do „Turnieju Wiedzy Lokalnej” organizowanego przez grupę nieformalną "Rozwój Społeczności Lokalnej" i OSP Janków Przygodzki w ramach projektu wspieranego ze środków Programu „Działaj Lokalnie” X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”.Pytania dotyczące naszej akcji, dzięki ogromnej pomocy Pana
Krystian Piasecki, będą rozszerzone o zakres tematyczny dotyczący historii Jankowa Przygodzkiego i okolic. Pojawią się także pytania dotyczące Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy" z Jankowa Przygodzkiego opracowane przez jednego z jego członków Patryk Banach.

Finał „Turnieju Wiedzy Lokalnej” już w grudniu. Do wygrania puchary i wiele atrakcyjnych nagród, np. 2-osobowe zaproszenie na wieczorek walentynkowo-ostatkowy organizowany przez OSP Janków Przygodzki. Serdecznie zapraszamy

  • Dodał admin | Drukuj

  • Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites
    Facebook - Lubię To:


    1,782,709 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2018 by kRis
    Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.