lut 2018

Okres Wielkiego Postu, który w tym roku rozpoczął się w Środę Popielcową 14 lutego i potrwa aż do Triduum Paschalnego.

"WIELKI POST 2018 - OD KIEDY DO KIEDY"

Jest to czas refleksji i podsumowań. Kilka tygodni temu ksiądz proboszcz Eugeniusz Meksa podsumował ubiegły rok w naszej parafii.
W 2017 roku odbyło się:
- 9 ślubów
- 31 chrztów
- 29 pogrzebów
- 37 dzieci przystąpiło do I Komunii Świętej
- 42 osoby przystąpiły do Bierzmowania

W najbliższych tygodniach odbędą się w naszej parafii również rekolekcje. Zawsze warto słuchać, zatem warto rozważać uczestnictwo w rekolekcjach. Również ks. Tadeusz Bachorz, który pracuje w naszej parafii głosi rekolekcje. Jedne z zeszłorocznych nauk możemy znaleźć w serwisie YOUTUBE:

Dzień I

Dzień II

Dzień III

Dzień IV

Dzień V: