lut 2010

Od samego pocz?tku istnienia Stowarzyszenia wysy?amy wiele ró?nych projektów do Fundacji, Ministerstw oraz innych organizacji dofinansowuj?cych dzia?ania organizacji pozarz?dowych.

W zwi?zku z mo?liwo?ci? pozyskania kolejnych dofinansowa? chcieliby?my spyta? czego m?odzie? oczekuje? co chcia?aby zmieni? w Jankowie? czym chcia?aby si? zaj??? jak sp?dza? wolny czas?
KA?DY POMYS? SI? LICZY

Sugestie mo?na przesy?a? poprzez prywatne wiadomo?ci na stronie, w komentarzach na stronie, na maila stowarzyszenia: rozwojiedukacja@wp.pl, na moje GG: 1032555 lub przez formularz "Kontakt" w lewym menu na naszej stronie: tutaj.. Nie trzeba si? podpisywa?, chocia? kreatywne osoby ch?tnie zaprosiliby?my do wspó?pracy przy realizacji kolejnych projektów.

ZAPRASZAM do zg?aszania propozycji

3,727,376 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis