lut 2010

Siatkarze Baryczy zaj?li w sezonie 2009/2010 3. miejsce w I lidze powiatowej halowej pi?ki siatkowej:

Siatkarze graj? nie tylko w lidze:

Dru?yna trenuje pod czujnym okiem trenera/sponsora/opiekuna/menad?era Janusza Marcinczaka.
Poza rozgrywkami halowymi, graj? równie? latem w turniejach na wolnym powietrzu, z których wi?kszo?? wygrywaj?:

Na rozwój sekcji siatkówki równie? przeznaczony mo?e by? Twój 1% podatku. Wesprzyj wpisuj?c w swój formularz rozliczenia rocznego:
Gminny Ludowy Klub Sportowy Barycz
KRS: 0000010651

Ch?opaków ca?y czas dopinguj? dziewcz?ta z gimnazjum w naszym Zespole Szkó?, które równie? reprezentuj? Barycz, tym razem jednak zmierzy?y si? z kole?ankami z ca?ego powiatu i Ostrowa Wlkp. zdobywaj?c tytu? Mistrzy? Miasta Ostrowa i Powiatu Ostrowskiego:

3,727,283 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis