sie 2018

19 sierpnia odbyły się Dożynki Sołeckie w Jankowie Przygodzkim.
Głównym punktem imprezy był obrzęd dożynkowy
zaprezentowany przez Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy" we współpracy z młodzieżą z Ukrainy, która gościła z wizytą w naszej gminie.
Na zakończenie wystąpił Zespół PLAY'S MOBIL z Francji.

Obrzęd dożynkowy zaprezentował niezastąpiony Zespół Tańca Ludwowego "Kosynierzy" wraz z młodzieżą z Ukrainy, która gościnnie wizytowała Gminę Przygodzice.
Choreografię przygotowała Agata Niedzielska:

Na widowni zasiedli m.in. goście z Francji i Ukrainy:

Potańcówkę z zaproszonymi gośćmi odtańczono w bardzo skocznych rytmach ukraińskich:

"Młodzi Kosynierzy" po raz pierwszy wystąpili publicznie - w związku z tym od choreograf Zespołu - Agaty Niedzielskiej otrzymali pamiętkowe medale ze swoim imieniem i datą debiutu!!! Świetna Inicjatywa:

"Kosynierzy" wraz ze swoją choreograf Agatą Niedzielską i przygodzickim GOKiem przygotowali podziękowanie za współpracę na którym widnieją wspólne fotografie zespołów polskich i ukraińskich:

Ze sceny Wójtowi Gminy Przygodzice za gościnę podziękował Mer francuskiej gminy Luitre - Michel Balluais:

Na koniec furorę zrobił Zespół PLAY'S MOBIL z Francji:

Tak bawiła się publiczność przy Zespole PLAY'S MOBIL:

Na koniec młodzi muzycy chętnie pozowali do zdjęć z publicznością:

3,727,207 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis