wrz 2018

w sali gimnastycznej w Przygodzicach przy ul. Wysockiej 2,
odbędzie się
KONCERT z okazji 5 lat działalności artystycznej
Zespołu Tańca Ludowego "Kosynierzy"

Zapraszamy wszystkich gorąco do wspólnego świętowania jubileuszu.

Podczas koncertu jubileuszowego zespół zaprezentuje nowe choreografie taneczne,
nie obędzie się również bez popisów wokalnych!
WSTĘP WOLNY!!!
(z Jankowa Przygodzkiego i Topoli Wielkiej o 17:30 odjadą autobusy)

Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy":
Pragniemy zaprosić wszystkich, byście tego dnia dzielili z nami radość z występów. Oficjalne obchody pięciolecia naszego zespołu zaczną się o godzinie 18:00 na hali sportowej przy szkole podstawowej w Przygodzicach. Jeśli ktoś nie jest w stanie dojechać samodzielnie na miejsce, bądź nie wie, gdzie dokładnie się ono znajduje, niech się nie boi - planujemy dwa bezpłatne kursy autokarowe. Pierwszy wyjedzie spod sali wiejskiej w Topoli Wielkiej o 17:30, a drugi - spod szkoły w Jankowie Przygodzkim o 17:35. Po uroczystości zapewniamy również kurs powrotny. ;) Razem z nami na scenie wystąpi Chór świętego Józefa z Jankowa Przygodzkiego oraz kapela "Boćki". Wstęp jest całkowicie darmowy, więc prosimy o przyprowadzenie rodziny i przyjaciół! Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was z niecierpliwością!

' target='_blank'>

Na realizację przedsięwzięcia Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy" pozyskał dotację na projekt "Kosynierzy na ludowo" w ramach konkursu „Mikrodotacje na społeczne akcje! Mikrodotacje południowej Wielkopolski 2018-2019” organizowanego przez Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

3,724,146 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis