paź 2018

Pierwszy kandydat na Radnego Gminy Przygodzice, który przekazał nam swoje dane to:

Marcin Borecki
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Boreckiego
spotkanie wyborcze: 10 października (środa) godz. 19:00 mała salka wiejska w Jankowie Przygodzkim

okręg 9 - Janków Przygodzki (ul. Długa, Łąkowa, Południowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wodna, Zębcowska, Sadowa, Dębowa, Wierzbowa, Akacjowa, osada Trzcieliny)
(drugi kandydat: Krystian Piasecki - info w odrębnej informacji)

Mieszkańcy okręgu nr 9 (obejmującego wyżej wymienione ulice) będą mogli oddać głos na jednego z dwóch kandydatów:
- Marcin Borecki
- Krystian Piasecki

Każdy z kandydatów został poproszony o przesłanie odpowiedzi na dwa pytania:

5 zdań o sobie:
- Lat 37, żonaty, dwójka dzieci, wykształcenie wyższe pedagogiczne.
- Jestem byłym żołnierzem zawodowym, obecnie pracuję w prywatnej firmie jako specjalista ds. transportu.
- Dzięki służbie w wojsku nabyłem wiele pozytywnych cech takich jak: uczciwość, pracowitość, kreatywność, cierpliwość, wyrozumiałość.
- Od 2015 roku pełnię funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim. Dzięki funkcji jaką pełnię, mam okazję działać społecznie w Naszej miejscowości.
- Jestem pomysłodawcą i organizatorem imprezy biegowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt. „Dyszka Pięciu Stawów” – w tym roku odbyła się 3 edycja. Jestem twórcą cyklu biegów pt. „Powiat Ostrowski Biega”. Wraz z Radą Rodziców organizuję wieczorki taneczne, a także cykliczne wyjazdy dzieci na basen połączone z nauką pływania.

5 punktów programu/planów/pomysłów:
- poprawa infrastruktury drogowej (nawierzchnia, chodniki, oświetlenie, kanalizacja).
- wsparcie wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie Naszej wsi.
- rozbudowa infrastruktury sportowej i rekreacyjnej m.in. (plac zabaw ogólnodostępny, siłownia zewnętrzna).
- współpraca z organizacjami i stowarzyszeniami działającymi na terenie Naszej Gminy.

Informacja:
24 września skierowano do wszystkich kandydatów prośbę o przesłanie powyższych danych w celu publikacji na stronie internetowej. Na dzień dzisiejszy otrzymano jedynie dane od Pana Marcina Boreckiego - kolejni kandydaci będą prezentowani po otrzymaniu informacji.

3,723,489 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis