gru 2018

Ciąg pieszo-rowerowy na ul. Wodnej już oddany do użytku.

Największa w tym roku inwestycja Powiatu Ostrowskiego na terenie naszego sołectwa dobiegła końca.

W jej sąsiedztwie znalazły się elementy architektury drewnianej z Katalogu Infrastruktury Architektonicznej dla Doliny Baryczy przygotowanego przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"

Dzięki współpracy z Gminą Przygodzice na trasie znalazł się plan Jankowa Przygodzkiego oraz mapa Gminy Przygodzice.

"Przebudowa drogi nr 5329P Janków Przygodzki - Trzcieliny na odc. dł. ok. 900m - budowa ścieżki pieszo-rowerowej wraz z elementami infrastruktury turystycznej"

Dofinansowanie udało się zdobyć dzięki Lokalnej Grupie Działania - "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" z Milicza.

3,722,894 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis