sty 2019

Mieszkaniec naszego sołectwa Patryk Jarczak, absolwent naszej szkoły podstawowej i gimnazjum, a obecnie uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim w czasie zagranicznego wyjazdu wakacyjnego, trafił do szpitala.

Ruszyła zbiórka funduszy na leczenie Patryka

Darowiznę można przekazać również przelewem tradycyjnym

Odbiorca: Fundacja Siepomaga, ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań

Numer w Alior Banku: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425, IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem: 15607 Patryk Jarczak darowizna

Na stronie zbiórki możemy przeczytać:
"To miał być zwykły rodzinny wyjazd, po którym mieliśmy cali i zdrowi wrócić do domu z pięknymi wspomnieniami. Niestety, na skutek sepsy meningokokowej Patryk dostał zapalenia opon mózgowych, ale nie myśleliśmy, że skutki będą tak poważne. U syna przestały pracować nerki, nie może samodzielnie oddychać, uszkodzeniu uległo serce, tak naprawdę większośc jego organów nie pracuje już prawidłowo... Transport do Polski jest niemożliwy, a koszty leczenia na miejscu ogromne. Nie mamy pojęcia skąd brać pieniądze, na leczenie, które jest konieczne, by móc kiedyś bezpiecznie wrócić do domu. Prosimy, pomóż!"

3,720,433 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis