mar 2009

Dwie drużyny naszego Zespołu Szkół brały udział w Mistrzostwa Regionu w Aerobiku, które odbyły się w Kaliszu 17 marca.
W kategorii szkół podstawowych nasz zawodniczki zdobyły 4. miejsce i bardzo mało Im zabrakło do uczestnictwa w finale wojewódzkim w Poznaniu. Starowało 10 drużyn.
Natomiast uczennice gimnazjum zdobyły wysokie 5. miejsce. W ich kategorii startowało 16 drużyn.
Poziom konkursu w ocenie samych zawodniczek jak i moim był bardzo wysoki. Nasze zawodniczki nie dały jednak szans większości z konkurentek, choć same aż do ogłoszenia wyników były bardzo niepewne swojego miejsca. Cały czas jednak (już od pierwszej próby w Jankowie) w dziewczyny wierzyła instruktorka p.Jolanta Marszał. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.
Przypomnijmy, że w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego obydwie drużyny naszej Szkoły zdobyły pierwsze miejsca.

3,700,435 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis