mar 2009

Wiele fundacji oraz niektóre z Ministerstw ogłaszają konkursy na projekty przygotowywane przez organizacje pozarządowe (np. Stowarzyszenia). Projekty te mogą być dofinansowane pewną kwotą pod warunkiem wykazania jakiegoś wkłądu własnego- czy to rzeczowego czy osobowego czy pieniężnego.
Kierownik klubu Dariusz Piechowiak oraz radny Krystian Piasecki skierowali do różnych instytucji wiele projektów z których większość już rozstrzygnięto - niestety negatywnie. Ale jak to niektórzy mówią "papier jest cierpliwy" i kierowane są kolejne wnioski.

Dotyczą one m.in.:
- wydania kolejnych bezpłatnych publikacji pt. "Jankowskie Notatki",
- dalszego prowadzenia oraz rozwoju klubu internetowego,
- rozwoju zespołu tańca ludowego prowadzonego przez p.Jolantę Marszał,
- ochrony miejsc pamiątkowych (pomnika Powstańców Wielkopolskich i krzyża przy ul.Witosa),

Ostatnie jeszcze nierozstrzygnięte projekty złożono do:
- Ministerstwa Skarbu Państwa złożono projekt pt."Właściciele" dotyczący edukacji ekonomicznej dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, - autor Dariusz Piechowiak
- Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej złożono projekt dotyczący m.in. wydawania "Notatek Jankowskich", rozwoju zespołu estradowego, - autor Krystian Piasecki
- programu Unii Europejskiej Kapitał Ludzki- projekt pt. "I speak English" - autor Tomasz Sobczak

3,700,789 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis