kwi 2010

?rodki na zakup komputera pochodzi?y z funduszu so?eckiego, który rozdzielany by? podczas ostatniego zebranie wiejskiego jesieni? 2009r. Rada So?ecka zaproponowa?a przeznaczy? cz??? ?rodków m.in. na kolejny komputer dla klubu prowadzonego przez Stowarzyszenie "Rozwój i Edukacja" so?ectwa Janków Przygodzki.

Zebranie wiejskie bud?et ten zaakceptowa?o i takim sposobem nasza oferta poszerzy?a si? do 4 komputerów. Najwi?ksze zadowolenie z zakupu wida? oczywi?cie w?ród dzieci i m?odzie?y, którzy s? najcz?stszymi go??mi w klubie "Bli?ej ?wi@ta".

3,700,599 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis