mar 2009

Od sobotniego otwarcia ka?dy ch?tny gromadz?c dru?yn? mo?e korzysta? z wielofunkcyjnego boiska ze sztuczn? nawierzchnia w Jankowie Przygodzkim. Nale?y tylko zg?osi? t? ch?? dyrekcji miejscowego Zespo?u Szkó? i ustali? pe?noletni? osob?, która b?dzie sprawowa? opiek? nad korzystaj?cymi. Pierwsi gracze ju? si? znale?li- dzi? przy pi?knej w pe?ni wiosennej pogodzie po raz pierwszy od oficjalnego otwarcia amatorzy pi?ki no?nej zagrali mecz na nowym boisku- uda?o mi si? zrobi? Im kilka fotek.

3,723,617 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis