sie 2010

Mecz by? bardzo zaci?ty i wyrównany. Obydwie dru?yny odda?y wiele celnych strza?ów na bramk?. Szczególne gratulacje nale?? si? Bramkarzowi Baryczy Waldemarowi Bartosikowi, który wybroni? wiele bardzo niebezpiecznych strza?ów.

Wi?cej szcz??cia mia?a jednak Barycz i uda?o si? strzeli? a? 3 bramki.
Prawdopodobnie zwyci?ski strza?:

Na pewno dla niektórych zaskoczeniem by?a pani Sylwia Grygiel-s?dzia liniowy.

Zdziwienie wywo?a?a równie? przerwa podczas drugiej po?owy, kiedy zawodnicy mieli oko?o minut? na skorzystanie z napojów.

W?adze Baryczy nie zapomnia?y te? o s?dzinie, której równie? doniesiono sch?odzon? wod?:

Barycz po 3. kolejce spotka? zajmuje trzecie miejsce. Aktualna tabela rozgrywek:

?ród?o tabeli: www.90minut.pl

3,728,229 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis