sie 2010

Zarówno klub jak i strona internetowa powsta?y 24 sierpnia 2008r. podczas do?ynek so?eckich w Jankowie Przygodzkim.
Nie by?oby jednak ani jednego ani drugiego gdyby nie dzia?ania obecnej jeszcze Rady So?eckiej i radnych Krystiana Piaseckiego i Stanis?awa Wnuka,który jest równie? so?tysem naszej wsi.
W 2007 roku czyli zaraz na pocz?tku dzia?alno?ci Rada So?ecka za?o?y?a Stowarzyszenie, które mia?o pomóc w pozyskiwaniu ?rodków zewn?trznych na rozwój so?ectwa. I pomog?o...
Ju? na pocz?tku 2008 roku projekt autorstwa Krystiana Piaseckiego zosta? wysoko oceniony przez Fundacj? Wspomagania Wsi z Warszawy i dotacja w wysoko?ci niemal 20 tysi?cy z?otych pomog?a utworzy? Klub Internetowy "Bli?ej ?wi@ta" staraniem so?tysa Stanis?awa Wnuka i prezesa Stowarzyszenia Jana Surmy dosz?o do porozumienia z ówczesnym dyrektorem Zespo?u Szkó? Aleksandrem Ziobro w ramach którego szko?a udost?pni?a nam pomieszczenie po by?ej sali informatycznej na dzia?alno?? Stowarzyszenia oraz klubu.
Pomys? utworzenia strony internetowej ?wita? Zarz?dowi Stowarzyszenia równie? od dawna. Oczywi?cie nie daliby?my rady bez firmy MP-Serwis Przemys?awa Bluza z Jankowa, który udost?pni? nam adres i serwer oraz Krzysztofa Janoty, który pomaga? nam jako zapalony informatyk od pocz?tku. Mo?na by rzec, ze w?a?ciwie to Krzysiu stworzy? t? stron?. Nieskromnie musz? równie? przyzna?, ?e stron? prowadzi Dariusz Piechowiak czyli ja, poniewa? okaza?o si?, ?e kilka osób chcia?o do mnie dotrze? ale nie znali mojej to?samo?ci. Tak?e w "Kafejce" an co dzie? mo?na mnie spotka?. Nie by?oby jednak ani Kafejki ani strony internetowej bez osób które je odwiedzaj?. M?odzie? z kafejki daje mnóstwo zapa?u do dalszego dzia?ania jak i rosn?ca liczba odwiedzin, g?ównie anonimowych osób na stronie równie? rozpala iskierk? wizji na przysz?o??.
Dzi?kuj? zatem jeszcze raz w imieniu w?adz Stowarzyszenia za wszystko.

Takie by?y nasze pocz?tki: Pierwsze artyku?y na naszej stronie!

3,728,360 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis