lis 2010

Nasza biblioteka nie dysponuje jedynie lekturami. Posiada równie? co ucieszy uczniów- opracowania lektur do wielu klas szko?y podstawowej i gimnazjum.

Bardzo ciekaw? pó?k? w biblioteka s? REGIONALIA - mo?na tam znale?? wiele ciekawych informacji m.in. o Jankowie Przygodzkim. Moim zdaniem najlepsz? do polecenia jest ksi??ka pt."PODANIA LEGENDY I OPOWIE?CI ZNAD PROSNY I BARYCZY", w której mo?emy znale?? np. legend? sk?d wzi??a sie "Góra Papiernia"...

Biblioteka dysponuje równie? poka?nym zbiorem lekkiej literatury m?odzie?owej- tak bardzo poszukiwanej ostatnio przez nastolatków. "ZMIERZCH" czy wiele wiele innych ju? samymi ok?adkami zach?caj?ce do przeczytania pozycje s? ?wietnym wype?nieniem coraz d?u?szych wieczorów (no oczywi?cie je?li nie odwiedzamy klubu internetowego...)

Widoczny na zdj?ciu "PAMI?TNIK KSI??NICZKI" czy inne jak "DORASTA SIEDEMNASTKA" lub dla troszk? odwa?niejszych (i starszych)- "MY DZIECI Z DWORCA ZOO"=(?wiatowy i krajowy bestseller. Przejmuj?cy prawdziwo?ci? opisów pami?tnik narkomanki. Christine F. opowiada swoj? histori? oraz dzieje rówie?ników, przyjació?, cz?sto bardzo m?odych narkomanów, z których wielu tragicznie ko?czy ?ycie, nie mog?c zerwa? z na?ogiem. Historia Christiny F. wi?cej mówi o sytuacji cz??ci m?odzie?y ni? najbardziej nawet starannie udokumentowany raport.)=

Regionalia le?? zaraz po prawej stronie od wej?cia na dolnej pó?ce- literatura dla m?odzie?y le?y g?ównie na pó?kach od strony okna. O SZCZEGÓ?OWE PO?O?ENIE KSI??EK NAJLEPIEJ JEDNAK SPYTA? PRZEMI?EJ PANI BIBLIOTEKARKI.
P.S. Czy kto? spotka? kiedy? niemi?? bibliotekark?? JA NIE!!!

3,743,548 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis