sty 2011

W spotkaniu uczestniczy?y tylko przedstawicielki Turcji. Go?? z Niemiec niestety nie dotar? na spotkanie. Gospodynie zaprosi?y równie? m.in. wójta- Krzysztofa Rasiaka, so?tysa- Stanis?awa Wnuka, wiceprzewodnicz?cego Rady Gminy- Krystiana Piaseckiego, przewodnicz?cego zarz?du Stowarzyszenia "Rozwój i Edukacja"- Jana Surm?, Skarbnika GLKS "Barycz" Stanis?awa Janot? i p. Jadwig? Smok, która akompaniowa?a na akordeonie przy ?piewaniu kol?d. Wraz z go??mi z zagranicy przybyli równie? dyrektor Zespo?u Szkó?- Barbara Szymanowska, wicedyrektor- Albin Bednarczyk, Anna Smó?ka- nauczyciel angielskiego jako t?umacz oraz Katarzyna Zawadka i Anna Szymanowska- autorki poprzednich, obecnych i planowanych projektów realizowanych przez Zespó? Szkó? w Jankowie Przygodzkim.

Na pocz?tku spotkania Anna Trzcieli?ska- skarbnik Ko?a Gospody? Wiejskich powita?a wszystkich go?ci, szczególnie dzi?kuj?c gospodyniom za wk?ad w?o?ony w przygotowywanie imprez takich jak Biesiada, Do?ynki, Dzie? Kobiet czy wycieczka w góry. Odczytany zosta? równie? fragment z Pisma ?wi?tego a nast?pnie podzielono si? op?atkiem. Od?piewano równie? "Sto lat" dla Pa? ?ucji Zyba?y, Genowefy Piwowarskiej oraz Genowefy Mik?as, które ostatnio obchodzi?y imieniny. Nie oby?o si? bez podzi?kowa? dla szefowej KGW p.Wies?awy Stryjak bez której ?adne z przedsi?wzi?? nie mia?o by miejsca. Przewodnicz?ca odrzek?a "Damy rad?!" Pani Wiesia daje rad? ju? kilka lat- dzielnie szefuj?c KGW i jak powiedzia?a p.Trzcieli?ska- nie raz zaniedbuj?c obowi?zku domowe, byle by tylko wszystko zapi?? na ostatni guzik.

Go?cie z Turcji nie mogli uwierzy?, ?e wszystko co zobaczy?y na sto?ach zosta?o w?asnor?cznie przygotowane przez cz?onkinie KGW. Zarówno posi?ki jak i ozdoby by?y dzie?em grupy najbardziej zaanga?owanych gospody?.

W ?rodku- Turczynki

Pani Jadwiga Smok akompaniowa?a do ?piewu kol?d:

W?adze KGW z?o?y?y podzi?kowania za wk?ad pracy w organizacj? Wieczerzy ?ucji Zybale oraz z?o?y?y ?yczenia imieninowe p.?ucji oraz paniom Genowefom.

Kronika Ko?a Gospody? Wiejskich:

Wójt Krzysztof Rasiak osobi?cie zagra? na akordeonie dwie kol?dy:

Po od?piewaniu kol?d przyszed? czas na chwil? zabawy:

Gospodynie bawi?y si? znakomicie- jak zwykle zreszt?:

3,743,548 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis