lut 2011

Rozliczenia mo?na w prosty sposób dokona? przez Internet. Nale?y w tym celu pobra? jedynie program ze strony Ministerstwa Finansów: www.e-deklaracje.mf.gov.pl

W razie k?opotów- s?u?ymy pomoc?. Klub jest otwarty w tym tygodniu nast?puj?co
(niestety pierwszy tydzie? po feriach studentów nie rozpieszcza):
Wtorek: 19-21,
?roda: zamkni?te,
Czwartek: 17-21,
Pi?tek: zamkni?te.

Wype?nianie zeznania podatkowego zw?aszcza je?li nie mamy zbyt du?o odlicze? lub tylko chcemy odliczy? ulg? na dzieci jest dziecinnie proste! Program komputerowy obliczy za nas wszystko sam.

Programy znajdowane w gazetach równie? s? dobre, ale nie umo?liwiaj? one wys?anie zeznania przez Internet. Najlepiej pos?u?y? si? powy?szym linkiem do strony Ministerstwa Finansów.

3,743,486 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis