Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
11
mar 2011

Murawa jeszcze nie dosz?a do siebie po mro?nej zimie, wiec pi?karzom gra?o si? ci??ko. Na pocz?tku spotkania obydwie dru?yny wyra?nie wyczekiwa?y okazji do kontrataku. Oko?o 30 minuty spotkania go?cie zacz?li przejmowa? kontrol? w ?rodku pola i coraz ?mielej atakowa? bramk? strze?on? przez Waldemara Bartosika. W 37 minucie po faulu Krzysztofa J?drzejaka ekipa Polonii wykonywa?a rzut wolny tu? przed lini? pola karnego, nasz bramkarz strza? jeszcze wybi? przed siebie jednak prosto pod nogi Micha?a Góreckiego który wpakowa? pi?k? do siatki. Gospodarze przygrywali 0:1. Taki wynik d?ugo si? nie utrzyma?, gdy? ju? w 39 minucie zawodnik z K?pna Damian Mierzcha?a po walce w polu karnym z Tomaszem Jasiórskim niefortunnie wbi? futbolówk? do w?asnej bramki i by?o 1:1. Trzy minuty pó?niej (42 minuta) pi?karze z Jankowa Przygodzkiego prowadzili ju? 2:1. Pi?kne podanie dosta? Mariusz Jankowiak i w sytuacji sam na sam z bramkarzem celnie trafi?. Po zmianie stron uwidoczni?a si? przewaga gospodarzy. Kilka niecelnych strza?ów i poprzeczka nie?le zestresowa?o bramkarza przyjezdnych. Mo?e w?a?nie dlatego w 60 minucie po do?rodkowaniu Jasiórskiego nikt nie przeszkodzi? Damianowi Grzegorowskiemu w zdobyciu bramki z g?ówki na 3:1. I takim te? wynikiem zako?czy?o si? dzisiejsze spotkanie. W drugiej cz??ci meczu Trener Mamot dokona? jeszcze zmian i tak za Szymona Mi?ka na boisko wszed? Rafa? Wojciechowski, za Mariusza Jankowiaka - Dawid Jasiórski i za Tomasza Jasiórskiego - ?ukasz Pawlak. Zwyci?stwo w pierwszy wiosenny weekend cieszy i jest dobrym prognostykiem na pozytywne rezultaty w dalszej cz??ci rozgrywek.
(Relacja Krzysztofa Janoty)

Wypowied? trenera Baryczy Jacka Mamota sprzed meczu mo?emy przeczyta? na stronie internetowej Radia Centrum- www.rc.fm.

• Dodał admin | Drukuj

• Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites