maj 2009

odby?o si?
Walne zebranie cz?onków
Stowarzyszenia "Rozwój i Edukacja" so?ectwa Janków Przygodzki

wzi??o w nim udzia? 15 z 20 cz?onków Stowarzyszenia, co wystarczy?o do odbycia obrad.
Na zebraniu prezes zarzadu Stowarzyszenia Jan Surma przedstawi? sprawozdanie merytoryczne i finansowe. Cz?onkowie Stowarzyszenia jednog?o?nie udzielili absolutorium zarz?dowi za rok 2008.
Podczas zebrania prezes serdecznie dzi?kowa? za aktywny udzia? w dzia?alno?ci Stowarzyszenia przede wszytskim osobom, które pisa?y projektu o dofinansowanie do ró?nych instytucji, a byli to Krystian Piasecki, Tomasz Sobczak oraz Dariusz Piechowiak. Jednocze?nie podsumowano projekt realizowany przy wspó?pracy z Fundacj? Wspomagania Wsi w ramach, którego powsta? klub "Bli?ej ?wi@ta". Zarz?d Stowarzyszenia obieca? równie?, ?e klub nie zostanie zamkni?ty pomimo zako?czenia finansowania go przez Fundacj? i braku obecnie innych ?róde? finansowania. Kierownik klubu nadal w miar? mo?liwo?ci b?dzie prowadzi? klub i opiekowa? sie nim.

3,723,684 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis