16
paź 2011

LinkGALERIA

WYGRANEGO MECZU Z AUGUSTYNKAMI KALISZ.

Zwycięstwem 3:1 zakończyły siatkarki „Baryczy” niedzielne spotkanie z Augustynkami w Kaliszu. Pierwszego seta dziewczęta rozpoczęły udanie, jednak w pewnym momencie rywalki odskoczyły Im na kilka punktów i prowadzenia nie oddały. Siatkarki z Jankowa nie poddały się bez walki i ze spokojem wygrywały kolejne sety. Nie obyło się bez błędów, jednak rywalki w miarę upływu czasu popełniały ich więcej. Był to już trzeci z rzędu wygrany mecz w ramach grupy A Wielkopolskiej Ligi Kadetek w której Barycz Janków Przygodzki zajmuje drugie miejsce za UKS ZSMS FKS I Poznań ustępując liderowi jedynie gorszym bilansem setów. Podopieczne Albina Bednarczyka kolejny mecz rozegrają na sali przy Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim w niedzielę o 13:00 właśnie z drużyną z Poznania. Rywalki nie straciły jeszcze w żadnym z meczy nawet seta, więc walka na pewno będzie bardzo zacięta. Drużyna rozgrywa mecze w składzie: Skład drużyny: Agnieszka Adamek, Sandra Banach, Małgorzata Grobelna, Ewa Krawczyk, Sylwia Piechowiak, Kamila Płaczek, Magdalena Ratajczyk, Elżbieta Szczepaniak, Sylwia Walczak.

• Dodał admin | Drukuj

• Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites