cze 2009

Kierownictwo
Fundacji Wspomagania Wsi

Zarz?d Stowarzyszenia „Rozwój i Edukacja” so?ectwa Janków Przygodzki pragnie wyrazi? najserdeczniejsze podzi?kowania za dofinansowanie oraz wspó?prac? udzielon? przez Fundacj? Wspomagania Wsi.
Pragniemy pogratulowa? wielu wspania?ych inicjatyw takich jak „Inicjatywa 89” czy konkursy projektów jak np. „Po?yteczne wakacje”, „Nasza wie?, nasz? szans?” czy naturalnie „Nasza ?wietlica nasz klub 2008”, którego to zostali?my jednym z laureatów.
Dzi?ki Pa?stwa pomocy so?ectwo Janków Przygodzki zyska?o nie tylko miejsce, które jest bardzo wa?n? cz??ci? organizacji wszelkich przedsi?wzi??, ale tak?e dzi?ki wsparciu samorz?du mieszka?ców, oraz innych organizacji dzia?aj?cych na terenie so?ectwa zyskali?my nowego ducha, ?wie??, m?od?, zorganizowan? si??, która to b?dzie godnie budowa? nasz? przysz?o?? jako spo?eczno?ci.
Jeste?my wdzi?czni i pe?ni podziwu dla Pa?stwa dzia?a?. Jeszcze raz dzi?kujemy za wspó?prac? i mamy nadziej? kontynuowa? j? w przysz?o?ci, poniewa? realizacja projektu z Pa?stwa pomoc? by?a dla nas czyst? przyjemno?ci?.

Z powa?aniem

Prezes Stowarzyszenia