gru 2011

Siatkarki Baryczy Janków Przygodzki wygrały 3:0 kolejny już mecz w rozgrywkach Wielkopolskich Kadetek. Rywalem dziewcząt były Augustynki Kalisz.

Zarówno nasze siatkarki jak i kaliszanki bardzo dobrze radziły sobie w ostatnich meczach- zapowiadał się wiec wyrównany pojedynek. Taki też był w początkach dwóch pierwszych setów, później jednak nasze zawodniczki odskakiwały na kilka punktów i nie oddawały prowadzenia. Najbardziej zacięty był set ostatni, gdzie Augustynki prowadziły już 15:18, ale nasze dziewczęta nie dały za wygraną i zdobyły kolejno 9 punktów, a potem wygrały ostatecznie 25:19.

Dziewczyny grały w składzie: Sylwia Walczak, Elżbieta Szczepaniak, Magdalena Ratajczyk, Agnieszka Adamek, Kamila Płaczek, Sylwia Piechowiak, Sandra Banach, Małgorzata Grobelna, Ewa Krawczyk i Adrianna Piekiełek.
Trenerem jest Albin Bednarczyk.

Tabela i wyniki

3,743,643 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis