Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
01
lut 2012

Siatkarki Baryczy Janków Przygodzki w ubiegłą niedzielę walczyły w Turku o awans do finału rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Kadetek.
Niestety spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 na korzyść Turku. Pierwszy set był wyrównany jednak to turczynkom udało się wygrać 25:23. Drugi set w całości układał się po myśli zawodniczek Baryczy i pewnie doprowadziły kilku punktową przewagę do samego końca. Niestety dwa ostatnie sety to zbyt dużo błędów naszych dziewcząt i świetna passa zawodniczek z Turku w każdym z nich od początku uzyskiwały kilku punktową różnicę i nie oddały już prowadzenia. Niestety nawet doping sporej grupy kibiców z
Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim nie pomógł. Dla rozładowania emocji wszyscy w drodze powrotnej odwiedzili lodowisko w Kaliszu.
Czekamy teraz na niedzielny rewanż w Jankowie Przygodzkim, gdzie siatkarki mają zamiar wykorzystać atut swojego boiska i nie oddać finału bez walki.

• Dodał admin | Drukuj

• Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites