Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
06
lut 2012

Pierwszy set był wyrównany, ale od początku małą przewagę widać było po stronie gospodyń. Set zakończył się zwycięstwem 25:23. W drugim secie zupełnie pogubiły się zawodniczki z Turku. Popełniały masę błędów, a dziewczęta z Jankowa niesione głośną falą dopingu znokautowały rywalki 25:11. Początek 3. seta również układał się po naszej myśli- gdyby Barycz wygrała mecz 3:0, awansowałaby do finału. Zapewne to zdecydowało o tym, że Turczynki wzięły się do walki. Poziom seta był wyrównany, ale pod koniec to rywalki zdobyły przewagę i nie oddały jej do końca. Wynik 19:25 dla Turku. Dalsza część meczu to wspaniała walka dwóch świetnych zespołów. Świetne serwy, ataki i bloki po obydwu stronach, ale też serie błędów zarówno zawodniczek z Turku jak i Jankowa Przygodzkiego.

Niestety wynik 23:25 dla Turka oznaczał awans przeciwniczek do finału rozgrywek. W tie-breaku również wygrał minimalnie Turek 15:13. Kibice nie wychodzili jednak zawiedzeni. Po tak zaciętym widowisku mieszkańcy Jankowa Przygodzkiego jak i całej gminy mogą być dumni z tego, że jako jedyny wiejski zespół w półfinałach zawodniczki Baryczy zaprezentowały równy poziom z drużynami, które w swoich składach mają reprezentantki województwa i uczennice Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Dziewczęta z Jankowa Przygodzkiego pogratulowały drużynie MKS MOS Turek awansu i życzyły powodzenia. To jednak nie koniec walki. Pod koniec marca siatkarki Baryczy będą walczyć z innymi przegranymi półfinałów o miejsca 5-8 w Wielkopolskiej Lidze Kadetek.

• Dodał admin | Drukuj

• Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites