mar 2012

W ostatni weekend Dariusz Piechowiak- sekretarz Stowarzyszenia "Rozwój i Edukacja" sołectwa Janków Przygodzki uczestniczył w szkoleniu do którego uprawniało go napisania diagnozy środowiska lokalnego w programie "Równać szanse".

Dzięki temu Stowarzyszenie ma okazję pozyskać fundusze na projekt dotyczący wyrównywania szans dzieci i młodzieży w wieku 13-19 lat.

JEŚLI MASZ JAKĄŚ PASJĘ I CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ JĄ ROZWIJAĆ -zgłoś się do nas- napisz na rozwojiedukacja@wp.pl lub przez formularz kontaktowy u góry strony.
Projekt dotyczy działań tworzonych dla młodzieży przez nią samą. Wsparcie finansowe można wykorzystać np. na zakup sprzętu (w pewnej części), czy materiałów, zatrudnienia instruktora, szkoleniowca itp.

Aby projekt się udał musimy zebrać co najmniej 25 osobową grupę młodzieży w wieku 13-19 lat, która przez 15 miesięcy (np. spotykając się raz w tygodniu) poprawi swoje umiejętności w jakiejś dziedzinie, czy nabędzie kompetencje, które po prostu przydają się w życiu takie jak- praca w grupie czy umiejętność publicznych wystąpień.

To jedynie propozycje. TYLKO I WYŁĄCZNIE OD WAS ZALEŻY CO CHCIELIBYŚCIE ROBIĆ W RAMACH PROJEKTU.

Można zbudować wspólną oś dla wielu różnych zainteresować- jak np. stworzenia musicalu do którego potrzebni są zarówno aktorzy jak i muzycy, charakteryzatorzy, scenarzyści itp...

ZAPRASZAMY do kontaktu z nami !!!

3,743,594 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis