maj 2012

15 maja drużyny aerobiku dziewcząt z Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim przygotowane przez Jolantę Marszał pod opieką Albina Bednarczyka uczestniczyły w turnieju w Pleszewie.

Uczennice spisały się znakomicie zwyciężając w obydwu kategoriach !!!

Wielkie gratulacje i podziękowania za promocję naszej wsi.

W turnieju brały udział:
Julia Zuzel, Wiktoria Gruszczyńska, Aleksandra Wojtasik, Weronika Mendera, Natalia Rataj, Roksana Pichet, Nicoletta Marciniak,Kamila Stryjak, Maria Wnuk i Zuzanna Adamek z podstawówki
oraz
Kamila Płaczek, Agata Stryjak, Ela Szczepaniak, Ewelina Pawlak, Martyna Pichet, Agnieszka Adamek, Sylwia Walczak i Sandra Banach z gimnazjum.

3,743,606 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis