maj 2012

W niedzielę 27 maja odbyło się w Jankowie Przygodzkim poświęcenie figurki św. Floriana przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej.

Poświęcenia dokonał ks. Eugeniusz Meksa zaraz po mszy w intencji zmarłych i żyjących członków OSP. W uroczystościach uczestniczyli m.in. wójt, radni, przedstawiciele jednostek OSP z terenu gminy i PSP z Ostrowa.

Podczas uroczystości wręczono również odznaczenia. W naszej jednostce złote odznaki Młodziezowych Drużyn Pożarniczych otrzymali: Tomasz Kubiak, Tomasz Kubica, Jakub Mierzchała i Patryk Banach

3,743,562 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis