paź 2012

Władze klubu GLKS "BARYCZ" Janków Przygodzki serdecznie dziękują wszystkim kibicom za gorący doping podczas niedzielnego turnieju. Bardzo miłym akcentem było również pojawienie się na widowni Wójta Gminy Przygodzice, Krzysztofa Rasiaka który również wspierał swoją obecnością, zainteresowaniem i wsparciem finansowym poczynania zespołu na parkiecie oceniając je bardzo wysoko.

Już w niedzielę 14 października ,odbędzie się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim kolejny mecz ze zwycięzcą grupy "E" ZSMS FKS Poznań, na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej.

Trenerem zespołu jest Albin Bednarczyk. Dziewczęta grają w składzie: Sylwia Walczak, Kamila Płaczek, Agnieszka Adamek, Magdalena Ratajczyk, Małgorzata Grobelna, Patrycja Mielcarek, Elżbieta Szczepaniak i Martyna Zalewska

3,743,533 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis