lip 2009

W sobotnich zmaganiach dru?yn juniorskich w pi?k? no?n? zwyci?stwo odnie?li zawodnicy Ostrovii Ostrów Wielkopolski.

Drugiego dnia w zmaganiach seniorów w pi?k? no?n? zwyci??y?a Centra Ostrów Wielkopolski, drugie miejsce zaj??a Raszkowianka Raszków a trzecie Ostrovia Ostrów Wlkp. Zaraz za podium uplasowa?a si? ekipa Pogoni z Nowych Skalmierzyc, BARYCZ Janków Przygodzki zaj??a 5. miejsce. Najgorzej zaprezentowa?a si? Stal Pleszew zajmuj?c ostatnie miejsce. Ponadto wr?czono te? nagrody specjalne i tak: Puchar fair play otrzyma?a dru?yna Baryczy, nagrod? dla najlepszego strzelca odebra? zawodnik Raszkowianki Raszków, natomiast tytu? najlepszego bramkarza turnieju przypad?a Maciejowi Kubiakowi z Centry Ostrów Wielkopolski.

Turniej siatkówki zaliczany do ligi powiatowej rozegrany w mi?dzyczasie na boisku wielofunkcyjnym wygra? zespó? z Jankowa Przygodzkiego wyprzedzaj?c Jaskó?ki i Chynow?. Startowa?o 12 dru?yn. W kategorii dziewcz?t zwyci?stwo równie? odnios?y dziewcz?ta z Jankowa Przygodzkiego wygrywaj?c z Nowymi Skalmierzycami.

Go??mi turnieju byli m.in. Zenon Licznerski- medalista olimpijski z Moskwy w sztafecie biegaczy, Piotr Walkowski- pose? na Sejm RP, Przemys?aw Ka?mierczak- wójt gminy Przygodzice, Jerzy Kryjom- Przewodnicz?cy Rady Powiatowej LZS. Zaraz po rozpocz?ciu turnieju chwil? ciszy uczczono zmar?ego w tym roku za?o?yciela i d?ugoletniego prezesa Terenowego Klubu Olimpijczyka w Wysocku Wielkim Mariana Matysiaka- organizatora Turniejów im. Teodora Anio?y.

3,723,790 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis